چگونه به امنیت در باکسارا اعتماد کنم؟

ما در باکسارا با استفاده از محیطی ابری و همچنین استفاده از محیط رمزگذاری اطلاعات به همراه تمامی پروتکل های امنیتی استاندارد تمام تلاش خود را کرده ایم تا محیطی امن و به دور از دسترس افراد سودجو برای کاربران خود ایجاد کنیم.

چه میزان فضای ذخیره سازی در اختیار کاربران قرار میدهید؟

باکسارا 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری در اختیار کاربران خود قرار می دهد که این میزان در مقایسه با سایر اپلیکیشن ها و بسترهای ذخیره سازی اطلاعات بسیار بیشتر است. باکسارا در نظر دارد گزینه های دیگری برای کاربران اضافه نماید.

چگونه میتوانم به حساب کاربری خود با استفاده از دیگر دستگاه ها متصل شوم؟

در باکسارا شما با استفاده از آدرس ایمیل شخصی خود عضو میشود و این امر این امکان را برای شما فراهم میسازد تا با هر سیستم و دستگاه دیگری که به اینترنت و یا اپلیکیشن باکسارا دسترسی دارد به راحتی با وارد کردن نام و رمز عبور اختصاصی خود، وارد فضای ذخیره سازی شخصی تان شوید.

نحوه عضویت در باکسارا چگونه است و چه امکاناتی در اختیارمان قرار میدهد؟

کاربر میتواند با وارد کردن آدرس ایمیل منحصر به فرد خود در قسمت ثبت نام و دریافت لینک تایید از طریق همان ایمیل و کلیک بر روی آن، اکانت شخصی خود را داشته باشد. با استفاده از باکسارا کاربر میتواند به حساب شخصی از دستگاه های خود (رایانه شخصی، گوشی های هوشمند، تبلت و غیره) بدون هیچ هزینه ای وارد شود.

آیا میتوانم حساب کاربری خود را به روز کنم؟ آیا در محتوای من تغییری ایجاد خواهد شد؟

در باکسارا شما به راحتی میتوانید با استفاده از آپدیت های درون برنامه ای، برنامه خود را بروزرسانی کنید بدون آنکه تغییری در فایلهای شما و یا پوشه های شما تغییری ایجاد شود.

آیا میتوانم اطلاعات خود را با دیگر افراد که از باکسارا استفاده میکنند به اشتراک بگذارم؟

کاملا. شما میتوانید با هرکاربری اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید، حتی اگر با آن شخص در یک گروه عضو نباشید نیز میتوانید اطلاعات خود را به اشتراک گذارید. اما این نکته لازم به ذکر است که اطلاعات به اشتراک گذاشته شما با کاربر دیگر فضای ذخیره سازی آن فرد را تحت تاثیر قرار میدهد و شخص با فضای ذخیره سازی که دارد محدود خواهد شد.

چگونه رمزعبور خود را بازیابی کنم؟

در صورتی که کاربری رمزعبور خود را فراموش کرده باشد کافیست گزینه « رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟ » کلیک و یا لمس کند، سپس به صفحه ای راهنمایی می شود که با وارد کردن نام کاربری و یا ایمیلی که با آن حساب کاربری را ایجاد کرده است و زدن کلید « بازیابی رمزعبور » ایمیلی برای شخص ارسال خواهد شد که در آن از کاربرخواسته شده است تا بر روی دکمه ارسال شده کلیک نماید. پس از انجام موارد ذکر شده کاربر به صفحه تنظیم مجدد رمزعبور راهنمایی می شود.

هزینه استفاده از برنامه باکسارا چه میزان است؟ آیا هزینه ای باید پرداخت نمایم؟

در حال حاضر استفاده از تمام امکانات اپلیکیشن باکسارا برای کاربران به طور رایگان می باشد و تمام کاربران می توانند از فضای 30 گیگابایتی که در اختیارشان قرار میگیرد بدون نیاز به پرداخت هزینه ای استفاده نمایند